Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

^^
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любимо аниме

Go down 
+4
Yuki
~Kumiko~
Nina-chan
Magi-chan~
8 posters
АвторСъобщение
Magi-chan~
-•San-Ji no Yousei
-•San-Ji no Yousei
Magi-chan~


Брой мнения : 68
Registration date : 29.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Дек 30, 2007 12:43 pm

Повечето,което ще се регнат..от клуба са любители на аниме..такаче..къде без тази тема..
Мойте са: naruto,Mew Mew power and Air Gear


Последната промяна е направена от на Нед Дек 30, 2007 12:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://otakudeasuforum.bulgarianforum.net
Nina-chan
Бебо>_>
Бебо>_>
Nina-chan


Брой мнения : 47
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Дек 30, 2007 12:55 pm

Най-любимото ми е Наруто... ^.^
Върнете се в началото Go down
~Kumiko~
Бебо>_>
Бебо>_>
~Kumiko~


Брой мнения : 41
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Дек 30, 2007 4:47 pm

Naruto,Mew Mew Razz
Върнете се в началото Go down
Yuki
Бебо>_>
Бебо>_>
Yuki


Брой мнения : 19
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Дек 30, 2007 11:37 pm

Laughing Всичи са луди по наруто х.Х
По темата:Magical Girl Lyrical Nanoha,Cardcaptor Sakura,Triangle heart,Bleach,Shuffle!,Saillor Moon,Tokyo Mew Mew Laughing
Върнете се в началото Go down
Kiri
Funnu no Honoo
Kiri


Брой мнения : 14
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyПон Дек 31, 2007 1:05 am

KHR, Shamanic Princess, Angel Sanctuary, Hellsing, Trinity Blood, Ouran High School Host club ^^
има и още много, ама се опитах да изброя възможно най-малко XD
Върнете се в началото Go down
Shadow_girl
Бебо>_>
Бебо>_>
Shadow_girl


Брой мнения : 44
Age : 33
Registration date : 31.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyПон Дек 31, 2007 4:31 am

еми с риск да се повтори Наруто ест Razz
Chrno Crusade,The Law of Ueki,Air Gear
Върнете се в началото Go down
plami-chan
Бебо>_>
Бебо>_>
plami-chan


Брой мнения : 14
Registration date : 01.01.2008

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyСря Яну 02, 2008 2:46 pm

Shadow_girl написа:
еми с риск да се повтори Наруто ест Razz
Chrno Crusade,The Law of Ueki,Air Gear
Върнете се в началото Go down
Nienore

Nienore


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyСря Яну 02, 2008 10:58 pm

~Ayashi No Ceres - много красиво, с много силни моменти и затрогваща история, въпреки,че не съм го догледала цялото.
edit: изгледах гоооооооооооооооооооооооо ://// Toyaaa, как можаха да ми причинят това! >.<
така де, въпреки че любимия ми герой пукяса,определено е едно от най-готините^^^
~Angel Sanctuary - пълна излагация, само 3 серии, макар, че мангата е гениална.
~Black Lagoon - Реви/Леви много рулз, но историята не ми допадна. Дропнато.
~Blood+ - Ъъъ, една от малкото драми, които съм изгледала ДОКРАЯ и ми харесаха xDDD на моменти циклеше и убиха любим герой, ама кво да се прави.
~Death Note - L е единственото хубаво нещо в анимето. Историята е доста банална. Дропнато.
~Devil May Cry - господи, по-колосална загуба на време ми е било само и единствено Наруто. дъ хел, адски глупаво. бездарно изкопирано и дропнато.
~Digimon - бе уж е ''класика'', ама арта е гаден. глупавичко е доста.
~Elfen Lied - каквото и да говорят за него, анимето е невероятно. трето място в класацията ми заема. много много обичам Луси, и е едно от аниметата, които са ме разплаквали.
~Gravitation - не съм го догледала цялото, но определено ми харесва много.
~Hellsing - ОМГ има ли изобщо смисъл да казвам нещо? Найнайнайнай-любимото ми аниме на всички времена. Просто го обожавам <3 Алу-чан е тоооолкова невероятен. <33333 просто нямам думи, наистина.
~Legend Of DUO - бездарно и нарисувано на пейнт xD поне на мен така ми изглежда. изгледах 3 епизода, не издържах повече.
~Loveless - определено красив арт, но не съм го догледала.
~Lovely Complex - ааадски смешно е просто xD смяла съм се със сълзи на това аниме. макар и да не съм го изгледала Very Happy все пак е невероятно. Отаниииииии<3
~Naruto - най-колосалната загуба на време в живота си. историята изобщо не ме грабна, и не видях какво толкова всички виждат в него. дропнато.
~Ouran High School Host Club - четвърто място^^^ толкова много дебилизъм и простотия на едно място, Господи, смяла съм се адски много. Хикару <3
~Pet Shop Of Horrors - почетното второ място. макар, че анимето е само четири серийки, да се благодаряме че го има. мангата е велика^^count d <3 и нека, ако има дядо коледа, да подари още някоя серийка ^^^
~Pokemon - същото като за digimon
~Shaman King - историята не можа да ме грабне изобщо а и арта не ми хареса. дропнато.
~Trinity Blood - определено ТРЯБВА да го догледам. прекрасен арт и невероятна история. krsnika е просто невероятен.
~Tsubasa Reservoir Chronicle - СЪЩО трябва да го догледам. Фай-сан <3 много е красиво, макар, че тази Сакура ме дразни безподобно.
~xxxHolic - ми ... clamp, все пак. много е красиво и ... абе вижте Тсубаса xD Юко е невероятна
~Yu-Gi-Oh - е къде без дебилните картоиграчи XD много бях запалена по него и по Кайба като излезе. става за губене на време.

my fingers fell off~ 0.0


Последната промяна е направена от на Пон Яну 07, 2008 10:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Shadow_girl
Бебо>_>
Бебо>_>
Shadow_girl


Брой мнения : 44
Age : 33
Registration date : 31.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyПон Яну 07, 2008 1:53 am

а забравих да кажа и Air Gear , в момента съм луднала по тва аниме и нз ко ще прая като свършат епизодите No
Върнете се в началото Go down
Kiri
Funnu no Honoo
Kiri


Брой мнения : 14
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyПон Яну 07, 2008 11:15 pm

Shadow_girl написа:
а забравих да кажа и Air Gear , в момента съм луднала по тва аниме и нз ко ще прая като свършат епизодите No
почни да четеш мангата XD И недей да се вманиячаваш толкова много по Агито, автора после спойлва цялата работа и всичко става...блах. Таня-чан и тя беше побъркана по него но точно за един ден се отказа...
Върнете се в началото Go down
Shadow_girl
Бебо>_>
Бебо>_>
Shadow_girl


Брой мнения : 44
Age : 33
Registration date : 31.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyВто Яну 08, 2008 2:23 am

Kiri написа:
Shadow_girl написа:
а забравих да кажа и Air Gear , в момента съм луднала по тва аниме и нз ко ще прая като свършат епизодите No
почни да четеш мангата XD И недей да се вманиячаваш толкова много по Агито, автора после спойлва цялата работа и всичко става...блах. Таня-чан и тя беше побъркана по него но точно за един ден се отказа...

Shocked стига бе,ся ще ме накараш да го намразя....не,няма начин Laughing
аз не съм чак луднала по него,просто ся тва ми е в главата.....като почна ново аниме пак ще си харесам някой,споко xD
Върнете се в началото Go down
Yuki
Бебо>_>
Бебо>_>
Yuki


Брой мнения : 19
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyВто Яну 08, 2008 4:43 pm

Shadow_girl написа:
Kiri написа:
Shadow_girl написа:
а забравих да кажа и Air Gear , в момента съм луднала по тва аниме и нз ко ще прая като свършат епизодите No
почни да четеш мангата XD И недей да се вманиячаваш толкова много по Агито, автора после спойлва цялата работа и всичко става...блах. Таня-чан и тя беше побъркана по него но точно за един ден се отказа...

Shocked стига бе,ся ще ме накараш да го намразя....не,няма начин Laughing
аз не съм чак луднала по него,просто ся тва ми е в главата.....като почна ново аниме пак ще си харесам някой,споко xD
Неееееееееее х.Х тя не те кара да го мразиш бе,мамо>_> Ме почна мангата Laughing Ама нз кво е спойлер Laughing
Върнете се в началото Go down
Shadow_girl
Бебо>_>
Бебо>_>
Shadow_girl


Брой мнения : 44
Age : 33
Registration date : 31.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyСря Яну 09, 2008 1:54 am

няма бе,споко,то просто няма начин Laughing

аз днека , така де тази вечер, ще глеам последния еп и минавам на др аниме и май ще гледам Shadow Skill кво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Kiri
Funnu no Honoo
Kiri


Брой мнения : 14
Registration date : 30.12.2007

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyЧет Яну 10, 2008 10:15 pm

Yuki написа:
Неееееееееее х.Х тя не те кара да го мразиш бе,мамо>_> Ме почна мангата Laughing Ама нз кво е спойлер Laughing
не говоря за спойлер, а за туй че автора прецаква героя и го сватосва с една...мда.
И ти като едвам си почнала мангата няма как да го видиш, туй е доста доста доста напред в историята
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любимо аниме
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: Free :: Анимета-
Идете на: