Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome

^^
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Препоръчай Аниме

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Shadow_girl
Бебо>_>
Бебо>_>
Shadow_girl


Брой мнения : 44
Age : 33
Registration date : 31.12.2007

Препоръчай Аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Препоръчай Аниме   Препоръчай Аниме EmptyВто Яну 08, 2008 2:26 am

Еми кажете ми кое аниме да гледам Laughing
Върнете се в началото Go down
Nienore

Nienore


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 30.12.2007

Препоръчай Аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай Аниме   Препоръчай Аниме EmptyСря Яну 09, 2008 9:50 pm

~Hellsing~
Препоръчай Аниме AnimeTV-Hellsing

Година // 2001
Име на японски // ヘルシング, (Herrushingu)
Вид на сериите // 13 TV ; 3 OVA (тука иде реч за TV)
Жанр // Хорър, Вампири
По мангата на // Kouta Hirano
Сюжет // Вампирите съществуват, това е факт. Действието се развива в съвременен Лондон. Тайна протестантска организация наречена Хелзинг, с ръководител госпожица Интегра Уингейтс Феърбрук Хелзинг, има за задача да ги изтребва ... и да ги пази в тайна от простолюдието. Но те са навсякъде. Когато положението стане напечено, мис Хелзинг изпраща коза на организацията, най-добрата им карта - Алукард, вампир, с тайнствено минало, на възраст около 3 века (не че му личи, де), обучен да изтребва собствения си вид. Той е машина за убиване. С влудяваща усмивка гази в реки от кръв, винаги знаейки че ще излезе победител. Но когато тайна организация започва да създава изкуствени вампири, Алукард си намира помощник - младата Серис Виктория (често наричана '' полицайката ''), неволно убита в инцидент и възкресена от вампира. А когато Алукард започне да се изправя във смъртоносни схватки с Паладин Александър Андерсън - единствения човек, който може да му се опълчи - нещата стават истински интересни.
Оценка // 10:10
Авторски коментар // (моля не копирайте ревюто в други сайтове без изричното ми разрешение, сама съм го писала) Анимето определено имаше някои слаби моменти и НИТО една допирна точка с мангата, но определено трябва да се гледа.
Шотове от анимето //

Препоръчай Аниме Bscap0161
Препоръчай Аниме Bscap0193
Препоръчай Аниме Bscap0177
Препоръчай Аниме Bscap0198
Върнете се в началото Go down
Shadow_girl
Бебо>_>
Бебо>_>
Shadow_girl


Брой мнения : 44
Age : 33
Registration date : 31.12.2007

Препоръчай Аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай Аниме   Препоръчай Аниме EmptyСъб Яну 12, 2008 4:27 pm

Shocked о,не,тва теглех един еп и само като изгледах 5 мин и се отказах,не ми харесва а и ми говореха на английски Laughing

снощи гледах 1 и 2ри еп на D.N.Angel - много са ми сладки ^^ можи и да го изгледам ще видим
Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препоръчай Аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай Аниме   Препоръчай Аниме Empty

Върнете се в началото Go down
 
Препоръчай Аниме
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: Free :: Анимета-
Идете на: